Přísně tajná studie provedená službou US Army Intelligence and Security Comand (INSCOM) zjistila, že vědomí „nikdy neumírá“.
29stránkovou zprávu s názvem „Analýza a hodnocení procesu brány“ vypracoval člen INSCOM a podplukovník americké armády Wayne M. McDonnell v roce 1983 a v roce 2003 ji odtajnila CIA.
Dailymail.co.uk píše: Výzkum se znovu objevil na sociálních sítích, komička Sara Holcombová z Chicaga shrnula zjištění a řekla: ‚Jsme si docela jisti, že reinkarnace je skutečná.‘
„Vědomí je energie a existuje mimo naše chápání reality,“ řekla Holocombová, parafrázujíc stranu 19 ze zprávy McDonnella. „A energie… nikdy neumírá.“
Ohromující oficiální studie Pentagonu byla zadána, aby lépe porozuměla tomu, co jeho armádní zpravodajští kolegové dělají, když posílají personál do malého institutu v Charlottesville ve Virginii, který pracuje na „Bránové Zkušenosti“.
Tehdy utajený projekt „Brána“, postavený na analýze McDonnella, byl tréninkovým systémem navrženým tak, aby přinesl zvýšenou sílu, soustředění a soudržnost… ke změně vědomí.
Díky „Bráně“ bylo dosaženo ambiciozního cíle posunout vědomí praktikujícího mimo fyzickou sféru, aby nakonec uniklo i omezením času a prostoru.
Přinejmenším podle McDonnella byly objevy Monroeova institutu tak hluboké, že vyústily v posílení případů potvrzujících reinkarnaci.
„Když se vědomí vrátí do Absolutna [žargon Monroeova institutu pro říši mimo časoprostor], přináší s sebou všechny vzpomínky, které nashromáždilo díky zkušenostem v realitě,“ popisoval zjištění Institutu, že vzpomínky přecházejí z života do života prostřednictvím reinkarnace.
@mad_hatter_news oh OKAY (is „the source“ God?) #skits #skitsforyou #skitscomedy #psychology #science #paranormal #paranormalinvestigation #reincarnation #reincarnated ♬ original sound – The Mad Hatter
Nebo, jak to Holocombová stručně citovala v jednom z mnoha videí uživatelům TikToku, kteří byli fascinovaní metafyzickou studií americké armády: „Jste si dostatečně jisti, že reinkarnace je skutečná věc? Ano.“
Komička, která na TikToku publikuje jako @mad_hatter_news, se také zmínila o rozsáhlém výzkumu oddělení percepčních studií nedaleké lékařské fakulty University of Virginia, která sestavila databázi více než 2 500 případů dokazujících reinkarnaci.
Mnoho případů se týkalo dětí mladších pěti let, které tvrdily, že se jim vybavily vzpomínky z předchozího života, o kterém tvrdili, že jej prožili.
„Proč děti?“ pokračovala Holocombová ve svém příspěvku. „Zdá se, že právě ony si nejsnáze pamatují své minulé životy.“
Ale studie Brána ve svých průzkumech šla mnohem do hloubky, než že jen zkoumala opojné duchovní otázky reinkarnace, povahy vědomí a posmrtného života.
Zpráva poručíka McDonnella jako člena INSCOM se zabývala psychickými špionážními technikami v astrální rovině. Psychické špionážní schopnosti zahrnují použití údajných paranormálních schopností pro špionáž.
V roce 1983 vedl INSCOM generálmajor Albert Stubblebine III, jeden z největších zastánců psychické války v americké armádě.
Joe McMoneagle — který sloužil pod krycím jménem Remote Viewer No1. v jednom z psychických špionážních programů generálmajora Stubblebina – řekl, že jeho vlastní úlohou bylo používat vzdálené sledování ke špehování ruských vojenských základen a shromažďování zpravodajských informací.
Strávil více než 20 let jako takzvaný ‚vzdálený divák‘ ve Fort Meade v Marylandu, kde sídlí také Národní bezpečnostní agentura (NSA).
„Moje úspěšnost byla kolem 28 procent,“ řekl McMoneagle. „To možná nezní moc dobře, ale byli jsme předvoláni, abychom se vypořádali s beznadějnými případy.“
„Naše informace byly poté zkontrolovány s jakoukoli jinou dostupnou zpravodajskou informací, abychom si udělali celkový obrázek. Ukázali jsme se jako docela užiteční špióni.“
Dnes v důchodu McMoneagle slouží jako člen Rady poradců a jako školitel pro Monroe Institutu – stejném institutu, v němž proces „Brány“ zkoumala americká armáda INSCOM uvedená ve zprávě z roku 1983.
Zpráva „Bránové zkušenosti“ od McDonnella byla nakonec snahou ověřit vhodnost institutu INSCOM jako obranného dodavatele používaného v tomto armádním programu k využití „mimotělních“ zkušeností pro špionáž. Závěr zprávy zní, že je to možné a účinné.
Na základě tohoto a jiných podobných výzkumů vznikl film s názvem Muži co zírají na kozy, kde kromě psychické špionáže jsou zobrazeny i jiné psychické techniky, jako například zabití kozy pouhým pohledem.
Trailer filmu:
Celý film:
Facebook komentáře