Nebojím se říct, že téměř sto procent lidí neví, že existují dva vzdělávací systémy. První vzdělávací systém je určený pro elity (zaměřený pro vývoj myšlení vedoucího k úspěchu a schopnosti řídit, vládnout) a druhy je určený pro masu lidí „plebs“ (zaměřený na strach z dělání chyb, roztříštěnosti mysli, neschopnosti spolupráce). To samo o sobě zajišťuje neúspěch masy ve všech oblastech života a její podřízenosti. Nebudu tady dopodrobna popisovat rozdíl mezi těmito dvěma vzdělávacími systémy, protože na toto téma jsem napsal samostatný článek, který vám doporučuji přečíst, abyste věděli v jakém vzdělávacím podvodu a vymívaní mozků masa žije.
Nyní chci na toto téma navázat a říct vám, že nejste ničí podřízení otroci a nemusíte se ve svém životě bát dělat chyby, jak vás učili v systémových školách vytvořených Rockefellery.
Jak jsme si výše řekli, tak zatímco vzdělávací systém určený pro „plebs“ hodnotí chyby, tak naopak elitní školy chyby prakticky vůbec neřeší. Ten důvod, proč to mu tak je, je jednoduchý. Většinová společnost se musí naučit dodržovat zákony a nařízení a když někdo z plebsu udělá chybu (nedodrží je), tak budou následovat pokuty a sankce. Lidé už jsou tak vystrašení, že raději nic nepodniknou, jen aby neudělali chybu. To je drží v jejich podřízené pozici – v otrocké práci za almužnu. Tito lidé pak, jak říká investor a spisovatel Robert Kiyosaki, vydělají nejmíň a na daních zaplatí nejvíc.
Naopak elity, které vlastní korporace, banky a jiné nadnárodní řetězce mají nejlepší daňové poradce a společnosti sídlící v daňových rájích. Na daních pak zaplatí ani ne jedno procento. To je docela rozdíl oproti 40 procentům, které vám vezmou ze mzdy po zaplacení sociálního, zdravotního a daně. A to nemluvím o tom, že by vaše mzda mohla být o mnoho vyšší, kdyby váš zaměstnavatel nemusel za vás platit zdravotní a sociální dvakrát. Do toho jsou na lidi uvaleny další daně, jako spotřebitelská daň, daň z nemovitostí atd., které drží otroky v neustálém koloběhu vydělávaní peněz – krysím závodě, jak říká Kiyosaki.
Mentalita elit zní: „Jít přes mrtvoly a vzít si co nám patří“. Doslovně. Nejlépe to jde vidět například na farmaceutické společnosti Pfizer. Tato společnost už několikrát stála před soudy a zaplatila dolarové miliardové odškodné za své vadné léky a vakcíny. To ji ale nebrání pokračovat dál. Zaplatí pár miliard na pokutách a vydělají několik dalších desítek miliard. Ti lidé co stojí za farmaceutickými společnostmi, také vlastní hlavní média, banky a finančně ovládají politiky, takže o zakázky mají postaráno. Stačí „vyvolat“ celosvětovou plandemii a o zbytek už se postará strach šířený politiky a mainstreamovými médií.
Zatímco jsou zdravotní přínosy neškodných bylinek cenzurovány na obalech a v internetových popisech, tak vakcíny, které jenom za éry Covidu zabily přes 20 miliónů lidí, se vesele dál propagují v televizi a nikdo nebyl trestné stíhán – teda jenom odpůrci těchto vakcín.
Proč vám to říkám?
Žijeme v obřím podvodu, kdy před zákonem si nejsme všichni rovni, protože někteří jsou si rovnější. Světoví politici svými pandemickými nařízeními porušovaly zákony a ústavu daných zemí a zničili mnoho životů. Mohli bychom to nazvat obrovskou chybou, ale ve skutečnosti to byl záměr, což dělá věc ještě horší. Nikdo z těchto politiků nebyl nijak potrestán a nenesl za nic zodpovědnost.
A naopak lidé, kteří se ničím neprovinili a pouze nechtěli nosit roušku, nebo řekli svůj názor doteď musí chodit po soudech, čelit likvidačním pokutám a mnozí z nich sedí ve vězení. Protestujícím a kamioňákům v Kanadě dokonce za neposlušnost zmrazili bankovní účty. I toto jednání uznal soud v Kanadě jako nezákonné.
Vidíte ten nepoměr?
Když si to uvědomíte, tak odmítnete hrát jakoukoliv hru na nějaká pravidla, která tu jsou nastavena proto, aby vás celý život svazovala, zatímco jiným tyto pravidla dávají příležitost ke zbohatnutí a ožebračovaní lidí.
Strach z dělání chyb je v nás zakořeněn na hlubší úrovní a kolikrát si to ani neuvědomujeme. Někdo by například rád rozjel podnikání, ale bojí se toho, že to nevyjde, že udělá chybu. Samozřejmě různá byrokracie a zákony nám svazují ruce, což je také jejich účel. Pokud však nic nepodniknete, tak se nikdy nedozvíte, zda v dáli za horizontem na vás nečeká truhla se zlatem.
Slavný vynálezce Thomas Alva Edison udělal tisíc pokusí se žárovkou (tisíc chyb, neúspěchů chcete-li). Až po tisíci první se mu podařilo zvolit vhodný materiál a správně jej nakombinovat tak, aby vznikla žárovka, která dnes svítí v miliónech domácnostech po celém světě. Tajemství úspěchu tkví v tom, jít stále vpřed, nikdy se nevzdávat a učit se za pochodu. Všechny chyby, kterými si projdete vás nakonec povedou k úspěchu. Hlavními ingrediencemi úspěchu jsou vytrvalost, tlak a čas.
„Je jedno, kolik chyb děláš a jak pomalu postupuješ, stále jsi víc vpředu než někdo, kdo se o nic nepokouší.“
Anthony Robbins
„Největším omylem lidstva je domněnka, že s úspěchem souvisí talent nebo genialita. Svět je plný neúspěšných lidí s talentem a univerzitním vzděláním. O úspěchu rozhodují především dvě vlastnosti: odhodlání a vytrvalost, ať se děje cokoli.“
Ray Kroc zakladatel sítě s rychlým občerstvením McDonalds
„Nic na světě nemůže nahradit vytrvalost. Nenahradí ji ani talent; nic není běžnější než neúspěšný člověk s talentem. Ani genialita; nedoceněný génius je téměř příslovečný. Pouze vytrvalost a odhodlání jsou všemocné.“
Calvin Coolidge americký politik, 30. prezident Spojených států 1872–1933
Zbavte se strachu z dělání chyb, a osvojte si odhodlání a vytrvalost. Tato svatá trojice zajistí, že ať děláte ve svém životě cokoliv, vždy dosáhnete úspěchu. Nejste ničí otroci. Jste svobodní živí lidé, kteří se nemusí řídit nějakými mantinely, které jim nastavila korporace.
Facebook komentáře