Autor: Martin Kirschner.
Bezhotovostní peníze jsou dalším způsobem, jak ještě více utáhnout šrouby a zbavit lidi posledních zbytků svobod. Vlády a banky budou moci kontrolovat všechny vaše transakce a když se jim znelibíte, tak vás prostě bloknou.
Stojí proto za to nahlédnout do minulosti a sdílet s vámi citaci z knihy „A jde se na to!“, kterou napsal Michael Morris. Ačkoliv byla kniha napsána v roce 2014, tak mám pocit, že byla napsána hlavně pro dnešní dobu, aby si lidé uvědomili, že celá tato falešná pandemie je jenom psychologickým nástrojem k zotročení lidstva. Citát je ze strany 289 této knihy:
Citát z knihy:
„V říjnu 2012 pořádala Deutsch Bundesbank ve Frankfurtu nad Mohanem sympozium na téma hotovostních peněz. Sešli se na něm špičkoví představitelé banky s kolegy z úvěrového hospodářství a veřejné správy. Předmětem jejich debaty bylo odstranění fyzických peněz! Masmédia tuto událost zamlčela, ale německý portál Goldseiten.de o tom napsal:
„Z finančního hlediska by měl být občan zcela průhledný. Ten, kdo bude nucen byť i ten nejmenší nákup zaplatit elektronickými penězi, za sebou nutně zanechá digitální stopu. Přesnost a informační obsah těchto dat by tak zastínila všechno nám v tomto směru doposud známé. V několika zemích jsou obchody v hotovosti od určitých částek už zakázány a existuje tendence tyto hranice ještě rozšířit. Na přepážkách Centrální komise EU (politicky korektně bychom měli mluvit o ministerské radě a především komisi EU) je zákaz placení v hotovosti považován za příliš neohrabaný způsob, jak se dostat k vytouženému cíli. Uvažuje se také o jakési ´transakční dani´, která by se účtovala za každou hotovostní peněžní operaci v bance. Jako testovací země bylo zvoleno Maďarsko.“
Od roku 2013 je každá hotovostní transakce na bankovní přepážce i v peněžních automatech navýšena o transakční daň ve výši 0,3%. Kdo si v Maďarsku ze svého konta vybere 1000 EURO, zaplatí tři eura navíc. V tomto systému budou bankéři pokračovat tak dlouho, dokud nevymizí skoro všechny fyzické peníze. Malou část však musí ponechat stranou, aby tajné služby a organizovaní zločinci mohli provádět své nekalé obchody. Neboť je jen těžko představitelné, že by od své klientely na ulici požadovali zaplacení kreditní kartou! Ale kdo ví, možná přece.
Ve Švédsku platí zákazníci od roku 2013 v kioscích a stáncích s buřty i ty nejmenší položky kreditní kartou. Kdo se chce ve Stockholmu svézt autobusem, může při nástupu zaplatit kartou nebo přes mobilní telefon. Mobilní operátory to jistě velmi těší.
Většina lidí je zcela neinformovaných, a tak bezhotovostní transakce považují za pokrok. Politická elita EU, která sestává převážně z bývalých bankéřů, tuto iluzi jen podporuje. Cílem finanční elity je globální vláda s globální měnou. Ano, jenže cílem lidstva by měla být nezávislost na bankách a odstranění jakékoliv totalitní kontroly. Představa světa bez státních hranic je sice v teorii lákavá, ale málo realistická. Funguje totiž jen tehdy, jsou-li všichni lidé stejní. Tento pokus ztroskotal již při experimentu s eurem, protože země jako Řecko a Německo nelze stavět na jednu rovinu. Jejich kultura, dějiny i ekonomika jsou příliš odlišné. Podívejte se, jak velký je rozdíl mezi Finskem a Mali nebo mezi Rakouskem a Severní Koreou! Ne světová měna by – při momentálním stavu lidstva znamenala katastrofu. Fungovala by pouze tehdy, pokud by všichni lidé byli zotročení a zbavení svých svobod.
Právo tvořit peníze patří do rukou státu. Pokud toho stát (nebo lépe politici, kteří jej zastupují) není schopen, měli by tvorbu peněz vzít do rukou přímo občané.“
Konec citace
Shrnutí
Současná falešná pandemie je psychologickou operací, která nás má na to připravit. Covid pasy uložené v mobilu jsou naučným mechanismem, aby si lidé zvykly používat aplikace v mobilu k prokazování. V budoucnu se plánuje aplikace, kterou budete bezhotovostně platit, prokazovat svou totožnost, zdravotní dokumentaci, vaše příjmy a také jestli máte nějaký trestní záznam a jaký máte sociální kredit. Zablokovaní takové aplikace se bude rovnat absolutnímu vyřazení vás z veřejného života, tak jako tomu je dnes v Číně.
Facebook komentáře