Autor: Martin Kirschner.
V současné době jsme svědky toho, jak evropští protiputinovští politici jsou sesazování ze svých politických míst:
Putin by nejspíš jako vždycky řekl: „Imponovalo by nám, kdyby někdo o nás řekl, že jsme tak mocní, ale tak tomu není.“
Ve skutečnosti Putin tuto moc má a to proto, že má suroviny. Pro globalisty není až takový problém to, že jsou na Ukrajinu zasílány zbraně a je vedená tato hybridní válka proti Rusku. Pro globalisty je problém to, že jsou na Rusko uvalované sankce, které zdražují jinak dříve levnou ropu a plyn z Ruska. Sankce proti Rusku tyto suroviny dramaticky zdražují a to je hlavní problém pro 90% firem v Evropě, které jsou na těchto surovinách závislé a patří právě těmto globalistům. Jinak řečeno sankce na Rusko způsobují to, že globalisté přicházejí o své superzisky.
Putin to dobře ví a jeho šachová partie pokračuje podle plánu. Do pasti se například chytil Boris Johnson, který na setkání G7 řekl: „Musíme pokračovat v našem odhodlání ohledně Ukrajiny.“ Dále dodal, že „jakýkoli náznak únavy nebo váhání v západní podpoře Ukrajině bude hrát přímo do rukou prezidenta Putina.“ Tím v podstatě řekl, že bude nadále pokračovat v sankcích proti Rusku, což byla poslední kapka pro globalisty a výbor zvaný „Komise 300“ sídlící v Londýně nechal Borise Johnsona sesadit 50ti poslanci anglického parlamentu.
Pády vlád budou následovat i ve více Evropských zemích, včetně té české a slovenské. Na Slovensku již nyní vláda Richarda Sulíka vypověděla koaliční smlouvu a chystá se sestavit novou koalici ve které nesmí figurovat Igor Matovič. Radim Fiala má být údajně také sesazen, kdy se jako záminka použije kauza Dozimetr.
Jak můžete vidět, vláda, která se postaví proti Putinovi, padá. Putin je v podstatě dodavatelem globalistických firem a ty jsou na jeho plynu, ropě a jiných nerostných surovinách závislé. Jedná se především o automobilky, aerolinky, plynárenské a energetické společnosti, technologické společnosti, farmaceutické společnosti a tak dále.
Putin má tak eso v rukávu a globalisté, ať chtějí, nebo nechtějí mu musí jít na ruku, protože suroviny se nedají jen tak vytvořit z ničeho, jako peníze. Na druhé straně Putin ví, že musí Evropě dodávat ropu a plyn, aby si udržel podporu globalistů, nicméně může se vymluvit na „technické problémy“, nebo na obavu z narušení životního prostředí a dočasně odstavit dodávky těchto nerostných surovin, aby svou politikou vysokých cen vyvíjel tlak na politiky jednotlivých zemí skrze globalisty.
Systém Pax Americana se hroutí ze dvou důvodů. USA nejsou schopné zajistit suroviny pro globalistické firmy v Evropě a vládne jim senilní dědek, který ani nevnímá realitu, když se rukou zdraví s neviditelným přítelem.
USA nechtějí svou prohru přiznat a odstraňují své oponenty jako je Mohammad Barkindo, šéf OPECU, který řekl, že by měl západ zrušit sankce proti Iránu a Venezuele, aby mohly vyvážet svou ropu do Evropy. O pár hodin byl nalezen mrtvý. V oficiální zprávě stojí, že zemřel na hypoglykemický šok, který ale také může být způsoben podáním drog, nebo nervově-paralytickou látkou. Proto se Nigerijská vláda domnívá, že byl zavražděn americkou CIA, nebo Mosadem.
V návaznosti na smrt šéfa OPECU, jako odplata globalistů byl zavražděn bývalý premiér Shinzo Abe o kterém je známo, že hájil zájmy USA a v Japonsku dostal nelichotivou přezdívku „americký pes“. Shinzo Abe také nechal vybudovat na ostrově Okinawa rakety dlouhého doletu, které by v případě války mohly vojensky ohrozit ruské město Vladivostok.
Koncentrace řízení se nyní přesouvá do Ruska a Číny, protože ten kdo vlastní suroviny, ten vládne světu a toho jsou si globalisté dobře vědomi.
Facebook komentáře