14 amerických měst podepsalo smlouvu se Světovým ekonomickým fórem, která je právně nutí zakázat do roku 2030 maso, mléčné výrobky a soukromá auta.
Americká města infiltrovaná WEF vytvořila koalici nazvanou „C40 Cities Climate Leadership Group“ (C40).
C40 si stanovila „plán“ splnit radikální cíle WEF ohledně vylidnění do roku 2030.
Města C40 souhlasila s tím, že jejich obyvatelé budou nuceni dodržovat následující seznam protiústavních pravidel:
- „0 kg spotřeby masa“
- „0 kg spotřeby mléčných výrobků“
- “3 nové kusy oblečení na osobu/rok”
- vlastnictví „0 soukromých vozidel“
„1 zpáteční let na krátkou vzdálenost (méně než 1500 km) jednou za 3 roky na osobu“
Slaynews.com píše: Dystopické cíle C40 Cities lze nalézt ve zprávě „Budoucnost městské spotřeby ve světě s teplotou 1,5 °C“.
Zpráva byla zveřejněna v roce 2019 a znovu zaváděna v roce 2023.
Organizaci vede a z velké části financuje demokratický miliardář Michael Bloomberg.
Organizaci tvoří téměř 100 měst po celém světě.
Členy C40 jsou tato americká města:
- Austin
- Boston
- Chicago
- Houston
- Los Angeles
- Miami
- New Orleans
- New York City
- Philadelphie
- Phoenix
- Portland
- San Francisco
- Washington DC.
- Seattle
Mediální pokrytí cílů C40 Cities bylo poměrně řídké.
Nicméně těch několik mediálních osobností a zpravodajských kanálů, které o tom diskutovaly, bylo údajně silně napadeno korporátními „ověřovateli faktů“.
„Kontrola faktů“ zaměřená na konzervativního komentátora Glenna Becka, AFP Fact Check tvrdila, že zákaz masa a mléčných výrobků a omezení letecké dopravy a spotřeby oblečení ve skutečnosti „nebyly politickými doporučeními“.
AFP cituje odstavec z původní zprávy „Budoucnost městské spotřeby ve světě s teplotou 1,5 °C“, který zní:
„Tato zpráva neobhajuje plošné přijetí těchto ambicióznějších cílů ve městech C40; spíše jsou zahrnuty proto, aby poskytovaly soubor referenčních bodů, o kterých mohou města a další aktéři uvažovat při zvažování různých alternativ snižování emisí a dlouhodobých městských vizí.“
Zdá se však, že tento odstavec, pravděpodobně zahrnutý ve zprávě jako povinnost v případě odmítání, přímo odporuje významu „plán“, který lze v tomto kontextu definovat jako „požadovaný cíl“.
Cíl eliminace masných, mlékárenských a soukromých aut do roku 2030 je „založen na budoucí vizi efektivity výroby z hlediska zdrojů a rozsáhlých změn ve spotřebitelských volbách,“ uvádí zpráva – takže je to něco, v co její autoři jasně doufají, že to přinese.
Kdyby to nebyly jejich cíle, neoznačili by je za „ambiciózní cíle“.
Tvrzení „ověřovatelů faktů“, že výslovně uvedené klimatické cíle C40 Cities jsou nějak nezávazné, je ještě nepřesvědčivější, protože sledujeme, jak se právě teď začínají odvíjet.
Letos, v souladu s cíli C40 Cities 2030, starosta New Yorku Eric Adams oznámil, že město omezí množství masa a mléčných výrobků podávaných městskými institucemi, jako jsou školy a věznice.
Mezitím Spojené království zakázalo prodej nových motorových vozidel na plyn po roce 2030 a Francie zakázala lety na krátké vzdálenosti kvůli „snížení uhlíkové emise“.
V roce 2020 představilo Světové ekonomické fórum (které na svých webových stránkách propaguje města C40) „Velký reset“, který se snaží využít pandemii Covidu jako bodu, ze kterého lze zahájit globální reset společnosti, abychom údajně mohli bojovat proti změně klimatu.
Tento reset má však mnohem více společného se sociálním kreditním systémem než s klimatem, nebo pandemií.
Pokud by globalistickým vůdcům skutečně záleželo na životním prostředí, nepronajímali by si soukromé tryskáče ani nevlastnili mohutná energeticky náročná sídla na pobřeží v Kalifornii, která se podle výpočtů klimatických fanatiků brzy ocitne pod vodou.
Jak WEF jasně uvedlo v propagačním videu z roku 2016, tak do roku 2030 „nebudeš nic vlastnit a budeš šťastný“.
Právě teď hedgeové fondy a soukromí miliardáři skupují obytné domy a zemědělskou půdu po celém světě.
Překlad: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz), Zdroj: thepeoplevoice.tv
Facebook komentáře